HISTÓRIA CRUSADERS

CRUSADERS má v logu ANKH - Egyptský kríž života.
V hieroglyfickom písme znamená život. V symbolike a viere starého Egypta mal prinášať dlhovekosť a večné zdravie.

CRUSADERS vznikol ako nezávislý motorkársky klub v januári roka 2005.
Zakladajúcimi členmi boli Mairo, Šaman a Hujer. V priebehu roka 2009 nastali v CRUSADERS viaceré okolnosti, ktoré viedli k rozdeleniu klubu na dve časti. Väčšia časť klubu, ktorá mala ambície posunúť klub na vyššiu úroveň, začala uvažovať o vstupe do Slovakia MC.

Dňa 19.9.2009 CRUSADERS pod pôvodným názvom oficiálne požiadal o vstup do SLOVAKIA MC. Týmto dňom klub začal meniť svoje štruktúry a postupne sa etablovať na podmienky MC.

Dňa 19.12.2009 po rokovaniach a splnení prístupových podmienok bol CRUSADERS schválený a následne začlenený do SLOVAKIA MC ako SUPPORT SLOVAKIA MC CRUSADERS.

Dňa 27.03.2010 klub získava status HANGAROUND CRUSADERS MC SLOVAKIA.

Po vyše roku, dňa 16.04.2011 sa klub na svojej náročnej ceste stáva PROSPECT CRUSADERS MC SLOVAKIA.

Dňa 25.02.2012 klub završuje svoju cestu získaním plných farieb CRUSADERS MC SLOVAKIA. A ďalšia cesta začala...

Rýchle kontakty

JENDO-Secretary: